Pardubice B – Prerov: więcej niż 4,5 gola w meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasz typ: Pardubice B – Prerov: więcej niż 4,5 gola w meczu

04.03.2024 18:00

Trwają playoffy w czeskich rozgrywkach hokejowych, przed rozpoczęciem ekstraligi, rundy wstępnej w pierwszej lidze, która rozgrywana jest tylko do dwóch zwycięstw i rozpoczyna się na lodzie drużyny z najgorszym bilansem po sezonie zasadniczym.

Prerov po raz drugi z rzędu nie awansował bezpośrednio do ćwierćfinału w ostatniej kolejce i podobnie jak przed rokiem, Zlín cieszył się ich kosztem. Zubri będą musieli przejść przez nieprzewidywalny baraż, z którym rok temu poradzili sobie w dwóch meczach (5:2, 4:0) z Frydkiem-Mistkiem. Tegoroczny przeciwnik będzie podobny, Frydek-Mistek to farma ekstraligowego Trzyńca, Pardubice to farma ekstraligowego Dynama.

Logiczne jest, że nie mogą awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej, ich głównym celem jest rozwój młodych zawodników na potrzeby kadry A. Gra zespołu jest szorstka, dynamiczna i żywiołowa. Wyniki Pardubic są więc czasami dzikie, choć zespół pokazał dyscyplinę w ostatniej rundzie i odniósł niezbędne zwycięstwo 3:1 w Sokołowie w bezpośredniej walce o pierwszą dziesiątkę. Teraz młodzież z Pardubic może się zrelaksować i grać bez presji.

Na co postawić:

Choć Přerov jest statystycznie drugą najlepiej broniącą drużyną w lidze i najmniej produktywną, to w meczach z Pardubicami padały bramki – Přerov wygrał trzykrotnie (4:3, 5:2, 4:3), a wschodni Czesi raz (4:1). W meczu otwierającym rundę wstępną padnie co najmniej pięć bramek.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker