Osasuna – Villarreal: Ponad 2,5 gola w meczu

24 maja, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Osasuna – Villarreal: Liczba goli w meczu: Powyżej 2,5

25.05.2024 14:00

Obie drużyny w ostatniej kolejce punktowały przeciwko silnym przeciwnikom ze stolicy. Osasuna zaszokowała w pozytywnym sensie na ziemi Atlético, gdzie wygrała 4-1, tym samym betonując „Atleti” na czwartym miejscu. Villarreal gościł mistrzów Real Madryt i potrzebował zwycięstwa, aby zachować nadzieje na siódme miejsce w pucharze. Ostatecznie, mimo kiepskiej pierwszej połowy (1:4), Żółci byli dalecy od tego celu, ale podczas pościgu w drugiej połowie udało im się „tylko” wyrównać na 4:4. Villarreal zakończy sezon na ósmym miejscu bez względu na wynik sobotniego meczu i w przyszłym sezonie będzie musiał obejść się bez europejskich rozgrywek.

Gospodarze nie znają jeszcze swojej ostatecznej pozycji. Przed ostatnią kolejką Osasuna jest jedenasta i w zależności od wyniku pojedynku z Villarrealem może poprawić lub pogorszyć swoją pozycję o jedno miejsce.

Na co postawić:

Obaj rywale w ostatniej kolejce zaprezentowali się obiecująco, zwłaszcza w ofensywie. W ligowych derbach żaden z nich nie ma już większych problemów, więc w sobotę może paść więcej bramek.