Osaka N. – Pliskova Ka.: Ponad 20,5 gema

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasza wskazówka: Osaka N. – Pliskova Ka.: Ponad 20,5 gema

15.02.2024 17:15

Karolina Pliskova nie przestaje zadziwiać. Po zmaganiach przez cały poprzedni sezon i początek tego roku, złapała drugi wiatr w żagle. Po spadku na 78. miejsce w światowym rankingu, w zeszłym tygodniu w Cluj zdobyła swoje pierwsze trofeum od czterech lat, przyleciała do Doha w niedzielę wieczorem i zdążyła już stoczyć trzy ciężkie, trzysetowe pojedynki na turnieju w Katarze.

Podsumowując, Pliskova wygrała osiem meczów z rzędu, a siedem z nich w ciągu siedmiu dni, nawet z trudnym nocnym lotem z Rumunii do Kataru, na który nie miała nawet 24 godzin. W czwartek rozegra swój ósmy mecz w ciągu ośmiu dni i zmierzy się z byłą numer jeden na świecie Naomi Osaką, którą udało jej się pokonać wcześniej w tym sezonie.

Osaka nie grała w tenisa na najwyższym poziomie od czasu powrotu z urlopu macierzyńskiego. Przed turniejem w Dausze przegrała trzy mecze z rzędu i dotarcie do ćwierćfinału jest sporym zaskoczeniem. Prawdą jest jednak, że jej sytuację ułatwiła Lesya Tsurenko, która nie weszła do meczu z Japonką w ósmej rundzie.

Na co postawić:

Pierwszy mecz w sezonie rozstrzygnął się w trzech setach. Pliskovej nie można odmówić świetnej formy przed kolejnym pojedynkiem, a przede wszystkim wspaniałej walki, dzięki której odwróciła losy pojedynków z Anną Kalinską i Lindą Noskovą. To będzie długi mecz z Osaką, a ona po raz kolejny będzie zmuszona do walki. Niezależnie od tego, czy awansuje, czy przegra, mecz będzie składał się z co najmniej 21 gemów.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker