Toulouse – Montpellier: Mecz bez remisu Toulouse

PLbookmaker
3 maja, 2024
14 Widoki

Nasz typ: Tuluza – Montpellier.

03.05.2024 19:00

W piątkowy wieczór zobaczymy nietypowo dwa mecze zapowiedzi weekendowej kolejki, a gospodarzem pierwszego z nich będzie Tuluza, która w regionalnych derbach Oksytanii podejmie Montpellier. Oba zespoły dzielą w tabeli trzy punkty i w znacznym stopniu zakończyły już swoją drogę do zbawienia.

Toulouse znacznie podniosło się w drugiej połowie sezonu ligowego i obecnie ma passę pięciu meczów ligowych bez porażki (3-2-0). „Fiołki” po raz ostatni zdołały odwrócić losy meczu w Lorient, kiedy rezerwowy Ibrahim Cissoko, który strzelił swojego pierwszego gola od letniego transferu z holenderskiego Nijmegen, zapewnił zwycięstwo na siedem minut przed końcem. Do końca sezonu Toulouse chciałoby również zapewnić zwycięstwo kibicom gospodarzy, którzy od dwóch miesięcy czekają na trzy mecze z rzędu.

W przyzwoitej formie przed regionalnymi derbami jest także Montpellier, również niepokonane w ostatnich pięciu kolejkach (3-2-0). Ostatnio podopieczni trenera Michela Der Zakariana rozstali się polubownie z Nantes (1-1), które szkoleniowiec z ormiańskimi korzeniami objął po meczu. Jego zespół kończył mecz w dziewięcioosobowym składzie po wykluczeniu Lucasa Mincarellego i Arnauda Nordina. Obaj otrzymali dwumeczowe zawieszenie za swoje przewinienia, co zwłaszcza w przypadku Nordina jest sporym minusem dla Montpellier.

Na co stawiać?

Oba zespoły nie mają tak dużej motywacji pod koniec sezonu, ale zostanie ona zastąpiona impetem regionalnych derbów. Uważam Tuluzę za nieznacznego faworyta, ponieważ w przeciwieństwie do Montpellier, nie polegają oni tak bardzo na indywidualnych cechach, ale na uczciwym, zespołowym występie. Oferuje to zakład bez remisu po solidnych kursach na korzyść gospodarzy „Fiołków”.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker