Opava – Sparta B: mniej niż 2.5 gola w meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Opava – Sparta B: mniej niż 2,5 gola w meczu

12.04.2024 18:00

Opawa po tygodniu zmierzy się ze Spartą. Po świątecznym meczu pucharowym z drużyną A Letná, który Ślązacy przegrali 0:2 w półfinale MOL Cup przed wyprzedanym stadionem, wracają do rzeczywistości drugiej ligi pojedynkiem z drużyną B praskiego zespołu. Po obiecującym początku sezonu wiosennego, znajdują się w kryzysie wynikowym, zdobyli dwa punkty od czterech kolejek ligowych i powoli zaczynają zanurzać się w wyścigu ratunkowym. Drużyna nie strzela bramek, jeśli już jakieś zdobywa, to najwyżej jedną, tylko Kromieryż jest mniej produktywny w rozgrywkach.

Problemów z produktywnością nie ma za to drużyna rezerw Sparty, która w pięciu meczach tej wiosny zdobyła piętnaście bramek i awansowała na ósme miejsce. Młodzi Spartanie grają ciekawie, a gole padają po obu stronach boiska, średnio ponad trzy na mecz. Ostatnio młodzicy z Letnej wygrali 5-3 u siebie z Vyškovem, a wcześniej wygrali 3-2 w Zbrojovce. W każdym razie teraz pokonają jedną z najsilniejszych obron w rozgrywkach, o czym przekonali się jesienią, kiedy pierwszy wzajemny mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Na co postawić:

Filozofia gry przeciwników jest zupełnie inna i mecz w Opawie będzie dla gości paradoksalnie trudniejszy niż przeciwko Vyškovowi czy Brnie, które grają otwarcie. W meczu nie padną więcej niż dwie bramki.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker