Newcastle – Tottenham: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasza rada: Newcastle – Tottenham: 2

13.04.2024 13:30

Wygrana 1:0 z Fulham przybliżyła Newcastle do szóstego miejsca z różnicą zaledwie dwóch punktów, a trzy zwycięstwa w poprzednich pięciu występach dają im nadzieję na udane zakończenie sezonu. Jednak Tottenham również świętował ostatnio zwycięstwo, pokonując Nottingham 3-1 i awansując do pierwszej czwórki.

Udział w jakimkolwiek Pucharze Europy będzie dla Newcastle osiągnięciem. Nic dziwnego, skoro do końca sezonu wciąż nie może liczyć na kilku kontuzjowanych zawodników, a do tego wciąż prześladuje go niepewność związana z Sandro Tonalim, któremu grozi przedłużenie wyroku, a do tego wciąż przegrywa walkę o miejsca w pucharach.

Sytuacja Tottenhamu jest o wiele lepsza. Spurs w końcu przeskoczyli Aston Villę i choć mają tyle samo punktów, to mecz zaległy stanowi dla nich sporą przewagę. Oprócz długoterminowych kontuzjowanych, gościom zabraknie jedynie Richarlisona, a to właśnie powrót większości podstawowych zawodników do składu jest powodem, dla którego Tottenham wygrał cztery z ostatnich sześciu meczów ligowych.

Na co postawić:

Tottenham wygrał tylko jeden z ostatnich sześciu meczów wyjazdowych (1-3-2), ale był to najważniejszy mecz z Aston Villą (4-0). Podbudowani awansem do pierwszej czwórki goście wygrają również ze zdziesiątkowanym i zmęczonym przeciwnikiem.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker