Anglia – Dania: mniej niż 2.5 gola w meczu

PLbookmaker
19 czerwca, 2024
20 Widoki

Nasz typ: Anglia – Dania: mniej niż 2,5 gola w meczu

20.06.2024 18:00

Waldstadion we Frankfurcie będzie świadkiem powtórki półfinału ostatniego Euro, który Anglia wygrała u siebie na Wembley po dogrywce 2-1.

Broniący tytułu srebrni medaliści również zwyciężyli w tegorocznym turnieju, pokonując Serbię 1-0, ale ich występ był daleki od ideału. Skorzystali na presji otwarcia dzięki bramce Bellinghama, który poza tym niczym się nie wyróżnił. Foden, który gra po lewej stronie reprezentacji, nie wykorzystał swojego potencjału ofensywnego. Po prawej stronie ma swojego pewniaka Saka. Poza jedną niewykorzystaną szansą, kapitan Kane nie był w stanie zdobyć bramki.

Albion zakończył drugą połowę zaniepokojony wynikiem, ale nie pozwolił Serbom na żadne poważne szanse i zdobył piąte czyste konto w meczach grupowych Euro. Ich ostatnia porażka na tym etapie turnieju miała miejsce dwadzieścia lat temu z Francją.

Dania również była o krok od zwycięstwa 1:0, ale po zmianie stron zwolniła tempo, a Słoweńcy ukarali ich w 77. minucie. Rozczarowanie zapanowało w kraju Hamleta po remisie 1:1, w którym liczyły się trzy punkty z meczu z outsiderem.

Mecz miał jednak kilka pozytywów dla Duńczyków. Dokładnie 1100 dni po ataku serca na domowym Euro, Christian Eriksen powrócił na mistrzostwa i od razu strzelił gola. Skrzydłowy Manchesteru United jest jednym z jedenastu zawodników, którzy kopią w Anglii, więc doskonale zna przeciwników.

Na co postawić:

Trzy z ostatnich czterech spotkań pomiędzy obiema drużynami zakończyły się wynikiem nie wyższym niż jedna bramka (1:0, 0:0, 0:1), a pozostałe trzy rozstrzygały się w dogrywkach. Wyniki rundy wstępnej sugerują, że maksimum wyniesie dwa gole. Kursy są praktycznie takie same jak na zwycięstwo Anglii.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker