Murray A. – Humbert U.: Humbert U. -2,5 meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz typ: Murray A. – Humbert U.: Humbert U. -2,5 meczu

28.02.2024 13:00

Andy Murray stara się walczyć z czasem, ale jest to coraz trudniejsze. Tak mówił podczas turnieju w Dubaju, do którego przystąpił z trzysetowym zwycięstwem nad Denisem Shapovalovem. Sam przyznał, że to prawdopodobnie kwestia miesięcy, zanim będzie musiał zrezygnować z tenisa, choć serce podpowiada mu, by walczył dalej.

Jednak nawet biorąc pod uwagę wszystko, przez co przeszedł, nie ma problemu ze spojrzeniem rzeczywistości w twarz. W tym sezonie wygrał tylko trzy mecze i przegrał sześć. W ósmej rundzie w Dubaju zmierzy się z 25-letnim Francuzem Hugo Humbertem, który ma bardzo dobry bilans 9-3 i tytuł halowy w Marsylii.

Trzy lata temu Murray zdołał dwukrotnie pokonać Humberta, ale obaj tenisiści nie spotkali się od tego czasu. Z biegiem czasu francuski młodzieniec stał się więcej niż przyzwoitym tenisistą i aktualnym numerem 18 na świecie, podczas gdy Murray przekształcił się w weterana, który jest u schyłku swojej kariery.

Na co postawić:

Ugo Humbert po raz pierwszy w karierze jest faworytem meczu z Andym Murrayem. Mecz może być bardziej wyrównany, może nawet przeciągnąć się do trzech setów, ale ostatecznie Humbert będzie miał przewagę w końcowym rozrachunku. Można zalecić lekki handicap.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker