Detroit – NY Islanders: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz pick: Detroit – NY Islanders: 1

22.03.2024 00:07

Detroit wita dziś kapitana z otwartymi ramionami. I całkiem możliwe, że możemy powiedzieć zbawcę. Dylan Larkin powróci dziś do składu po ośmiu meczach i nie ma lepszej wiadomości dla Detroit. Bez niego gra Czerwonych Skrzydeł kompletnie się posypała, drużyna przegrała pięć spotkań i zaczęła się podnosić dopiero pod koniec zeszłego tygodnia, kiedy to pokonała bezpośredniego rywala Buffalo 4-1, a ostatnio pokonała Columbus w dogrywce (ale w międzyczasie przegrała z Pittsburghiem 3-6 w sobotę).

Przed kontuzją Larkina Red Wings ugruntowali swoją pozycję niemal pewnego rywala, wygrywając sześć meczów z rzędu, ale wraz z nieobecnością kapitana zdobyte punkty zaczęły się kruszyć. Dzisiejszego wieczoru w Little Ceasers Arena, Red Wings powitają zmagających się z problemami Islanders, którzy ostatnio byli ich wierną kopią. Drużyna trenera Patricka Roya również zmierzała do playoffów po bardzo przyzwoitej passie pięciu zwycięstw, ale niespodziewanie nastąpiła po niej obecna passa pięciu porażek.

Będą zdesperowaną drużyną, ale teraz nie robią prawie nic. Gra w przewadze i w osłabieniu nie działa, ich skuteczność strzelecka wynosi zaledwie 5,3 procent w ciągu ostatnich ośmiu dni i są ogrywani we wszystkich sytuacjach meczowych. Detroit również nie dominuje, ale w ostatnich czterech meczach mieli 11 procent skuteczności strzeleckiej, a gra w przewadze działała nieco lepiej (27 procent). Czynnikiem X jest jednak dzisiejszy powrót kapitana Dylana Larkina, który jest centralnym elementem ofensywy i na pewno wróci na swoje miejsce jako pierwszy center.

Na co postawić: Detroit ostatnio się pozbierało i wie, że nadszedł czas, aby uratować sezon. Będą dziś w składzie ze swoim głównym liderem i powinni ograć nieporadnych Islanders.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker