Montpellier – Veszprem KC: zwycięzca Veszprem -1.5 gola

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Montpellier – Veszprem KC: zwycięzca Veszprem -1.5 gola

29.02.2024 20:45

Starzy przyjaciele spotykają się w Montpellier. Mają w składzie dziewięciu francuskich graczy, którzy w styczniu zostali mistrzami Europy – pięciu u siebie, czterech na wyjeździe. Ale kluczowi z nich noszą koszulkę Veszprem – Remili został uznany MVP turnieju, Fabregas najlepszym pivotem.

Jednocześnie będzie to starcie sąsiadów z tabeli, ale dzieli ich różnica sześciu punktów, której Montpellier nie może już zniwelować w dwóch ostatnich kolejkach i awansuje do ósmej rundy z czwartego lub piątego miejsca. Veszprém ma większą motywację, wciąż jest w grze o bezpośredni awans, ma tylko dwa punkty straty do zajmującego drugie miejsce Magdeburga, którego gości w ostatniej kolejce. Węgierski gigant jesienią wygrał w Barcelonie, którą upokorzył 41:36, by w rewanżu u siebie ponieść porażkę (30:31), a następnie niespodziewanie przegrać w Płocku 30:37.

Po Euro jest jednak w lepszej formie niż Montpellier, które przegrało dwa ostatnie mecze – najpierw zaliczyło słaby występ w Lidze Mistrzów w Płocku (18:22), a następnie u siebie w Lidze Krajowej przegrało z PSG 26:31.

Na co postawić:

Veszprém wygrało pierwszy mecz u siebie 33:31, ale było to we wrześniu, gdy Montpellier było w pełni sił. Teraz brakuje zawodników, którzy zdobyli wtedy na Węgrzech 13 bramek. Bilans spotkań pomiędzy obiema drużynami wyraźnie przemawia na korzyść węgierskiego zespołu, który wygrał osiem z ostatnich dziewięciu. Postawić na dwójkę z różnicą co najmniej dwóch bramek.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker