Ml. Boleslav – Litvínov: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasza rada: Ml. Ml. Boleslav – Litvínov: 2

16.02.2024 17:30

Vítkovice wróciły do domu po trzech meczach wyjazdowych z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki. Zespół zdołał odnieść obowiązkowe zwycięstwa w Kladnie, ale zgodnie z oczekiwaniami uległ liderowi Pardubicom.

Ml. Boleslav – Litvínov: 2. Drużyna gospodarzy nie zdołała wygrać kluczowego starcia w Warach (1:4) w środę, więc porażka oznacza, że rywalizacja najprawdopodobniej zakończy się dla Boleslava po sezonie zasadniczym. Do zajmującego 12. miejsce Pilzna tracą już 11 punktów, a to bardzo dużo. Przewaga nad zdesperowanym Kladnem również wydaje się wystarczająca. Zarząd gospodarzy może rozpocząć pracę nad kolejnym sezonem, a do składu można wprowadzić młodszych zawodników, którym można zapewnić więcej miejsca w nadchodzących pojedynkach. Ograniczeniem drużyny przez cały sezon był słaby finisz, obecnie zespół nie ma nawet średniej dwóch strzelonych bramek na mecz.

Zresztą forma Litwinowa też nie jest idealna, ale zespół wciąż walczy o jak najlepsze rozstawienie w playoffach. W środę Chemicy zdołali wyrwać punkt z meczu, w którym przegrywali już 1:5, pokazując świetne luźne cechy, które mogą ich rozruszać. Już dwa razy w tym sezonie udało im się pokonać Boleslav z większym marginesem, a prawda jest taka, że było to u siebie. Z drugiej strony w Boleslavie dominowali łyżwiarze. Różnica w produktywności między obiema drużynami jest dramatyczna, a goście zdobyli o 50 bramek więcej niż drużyna gospodarzy.

Na co postawić:

Zwycięstwo Litvínova jest tego warte, biorąc pod uwagę różne pozycje obu drużyn w tabeli. Element motywacyjny również działa na korzyść gości. Oprócz dwójki, można również spróbować wygrać podwójną szansę Litvínova, a może punkt Nicolasa Hlavy.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker