Bohemians 1905 – Sparta: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasza rada: Bohemians 1905 – Sparta: 2

13.04.2024 15:00

Sparta ma problem, w ostatniej kolejce oddała pierwsze miejsce Slavii, co na trzy kolejki przed końcem sezonu zasadniczego FORTUNA:LIGA jest niezwykle przykre. Panujący mistrz po trzydziestu kolejkach nie zajmuje już pierwszego miejsca. Jest to ogromny problem, gdyż w przypadku równej ilości punktów w nadbudowie wygrywa zespół, który dominował w sezonie zasadniczym, nie wspominając już o przewadze losowania.

Klub z Letnej zagra jako pierwszy w sobotę i w przypadku wygranej może przynajmniej na chwilę wywrzeć presję na liderze tabeli. Sparta zagra z Bohemians 1905 i nic łatwego nie czeka Letnej w małych derbach Pragi. Skład trenera Priske nie jest w optymalnym nastroju, drużyna spadła w porównaniu z jesienią, a wielu zawodników zmaga się z formą. Zelený, Haraslín, Krejčí, Wiesner i inni nie spełniają oczekiwań.

Co więcej, Sparta wciąż nie może uporządkować swoich szeregów, otrzymali dziewiątą czerwoną kartkę przeciwko Boleslavowi, również duński pilot Brian Priske otrzymał 4 żółte kartki i nie będzie na ławce w sobotę. Dłuższa kara czeka Preciado, który wystartuje w dogrywce. Problemem Sparty jest produktywność środka pola, która jest niska, a także intensywność gry, której brakuje niektórym zawodnikom.

Bohemka ma trudne losowanie w walce o pierwszą dziesiątkę, po Slavii zmierzy swoje siły ze Spartą, ale tym razem u siebie. Wyprzedany Ďolíček napędzi drużynę do przodu, Kangury są bardziej pewni Sparty niż Sešivanów. Trener Vesely może liczyć na powrót zawodników, którzy zostali oczyszczeni z kontuzji, trio Shejbal, Vondra i Beran zapewni trenerowi większą zmienność w wyjściowym składzie, a także w zmianach. W szczególności Beran jest w stanie sprawić kłopoty Sparcie swoją szybkością i ruchem, podobnie jak Prekop, który zwykle rozwija się w Sparcie. Jednak ostatni wspólny rekord mówi wyraźnie, nawet jeśli drużyna gospodarzy może przeciwstawić się Sparcie, rzadko zdobywa punkty.

Na co postawić:

Sparta jest faworytem w tym meczu, różnica w wydajności jest ogromna, ale goście nie błyszczą i będą walczyć o trzy punkty. Goście wygrają bramką, najwyżej dwoma. Jedynie duet Kuchta – Birmančević będzie w stanie się przebić, może Krejci jeśli awansuje na pozycję numer 6. Mecz ma BetBuilder, gdzie można kombinować, rzuty rożne, kartki, strzelców i wynik meczu.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker