Mircea V. – Brichta L.: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasza wskazówka: Mircea V. – Brichta L.: 2

17.02.2024 23:59

KSW to jedna z największych europejskich organizacji, która jednak do tej pory występowała jedynie na sparingach w Czechach. Tak czy inaczej, w sobotę stanęło przed ogromną szansą na przyciągnięcie uwagi i przychylności fanów po swojej stronie, co udało się dzięki udanej karcie. Hala w Libercu jest podobno wyprzedana, co jest ogromną zmianą w stosunku do tego, jak wyglądało to na północy Czech rok temu.

Walką wieczoru będzie pojedynek o tymczasowy tytuł pomiędzy Valerio Mirceą i Leo Brichtą. Czeski zawodnik drogę do tytułu w KSW pokonał dość szybko, wystarczyły mu dwie walki i przede wszystkim atrakcyjny styl walki. To ostatecznie przekonało do niego całą organizację, w tym fanów, którzy w zeszłym roku wybrali go najlepszym debiutantem organizacji. Zdominował również inne kategorie i jest na dobrej drodze do sukcesu w KSW. Czeski zawodnik ma za sobą passę ośmiu zwycięstw, ostatnio przegrywając z Ronym Paradeiserem w 2019 roku. Brichta podzielił swoje przygotowania między Czechy i Polskę i to właśnie do swoich północnych sąsiadów podróżuje przed dużymi walkami. Czeski zawodnik jest przede wszystkim stójkowiczem i napastnikiem, lubi dominować na nogach z wysoką kadencją uderzeń, ale poprawił się również w swoich zapasach i na pewno nie jest to jego słabość.

Mircea jest nieco bardziej kompletnym zawodnikiem, o czym świadczy jego liczba zwycięstw, gdzie jest całkowicie równy pod względem KO / TKO i poddań (12vs12). Ma większą liczbę walk zarówno ogółem, jak i w KSW. W przeszłości występował również w organizacjach Bellator, Eagles i Brave, które są markami wysokiej jakości. Jak dotąd jest 3-1 z polskim numerem jeden, odnosząc trzy zwycięstwa po pierwszej porażce z Szymańskim. Mircea jest trochę mniejszy, może być trochę lżejszy w walce, w przeszłości był w wadze piórkowej, a potem w wadze lekkiej może nie odzyskać tak dużo.

Na co postawić:

Wyrównane starcie dwóch świetnych pięściarzy zakończy się przed czasem, ale Leo Brichta może mieć lekką przewagę w swoim domowym środowisku, bo nadchodzącemu pojedynkowi podporządkował absolutnie wszystko i często trenuje każdego dnia tygodnia. Co więcej, Mircea przegrał 3 razy w swoich ostatnich 7 walkach.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker