Metz – Bietigheim: Bietigheim +5,5 gola

PLbookmaker
1 czerwca, 2024
11 Widoki

Nasz typ: Metz – Bietigheim: Bietigheim +5,5 gola

01.06.2024 18:00

Liga Mistrzyń w piłce ręcznej kobiet zakończy się w ten weekend Final 4 w Budapeszcie na Węgrzech. W drugim półfinale zmierzą się francuskie Méty i niemiecka niespodzianka Bietigheim oraz reprezentantka Czech Veronika Mala.

Na Bietigheim przed sezonem nie liczono zbytnio, a wyniki z grupy wstępnej nie wskazywały na sukces. Zespół z Bundesligi zajął szóste z ośmiu miejsc, ale w play-offach wrzucił wyższy bieg i znokautował dwie duńskie drużyny. Ikast w ósmej rundzie i Odense w ćwierćfinale, oba z łącznym wynikiem 60:58. Warto zauważyć, że wcześniej dwukrotnie wyraźnie przegrał z Odense w fazie grupowej (29:42, 25:28). Progres w wynikach Bietigheim jest oczywisty i będzie chciał go potwierdzić w półfinałach.

Méty budują skład od lat, co roku dodając do układanki kolejnych zawodników, a trenerem od 2015 roku jest Emmanuel Mayonnade. Jego selekcja nie ma oczywistych słabości, każda pozycja jest reprezentatywna, wszyscy są dobrze zdublowani. Métis zdominowali grupę regularną z bilansem 11 zwycięstw i 3 porażek i awansowali prosto do ćwierćfinału, gdzie dwukrotnie pokonali rumuński CSM Bukareszt (27:24, 29:23).

Na co postawić:

Faworyt meczu jest oczywisty, ale zwyżka Bietigheim jest imponująca i spodziewane zwycięstwo Metsów może być blisko. Nawet jeśli był to tylko letni trening, obie drużyny pamiętają, że wzajemny mecz zakończył się remisem 31:31. Bietigheim nie przegra różnicą większą niż pięć bramek.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker