Marterer M. – O’Connell C.: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz wybór: Marterer M. – O’Connell C.: 2

27.02.2024 12:20

Dwudziestoośmioletni Maximilian Marterer jest kompletnie bez formy w pierwszych miesiącach 2024 roku. Wygrał tylko trzy z dziewięciu meczów, a wszystkie zwycięstwa odniósł w kwalifikacjach, przez co powoli spada w światowych rankingach. W Dubaju pokonał Yanki Erela z Turcji, gracza nr 4 na świecie, oraz będącego poza formą Lucę Van Assche, który i tak był szczęśliwym przegranym w turnieju głównym.

Znajdujący się w nienajlepszej formie Australijczyk Christopher O’Connell zmierzy się w pierwszej rundzie turnieju głównego z zawodnikiem, który ma za sobą ćwierćfinał w Adelajdzie, drugą rundę Australian Open i ósmą rundę w Doha w Katarze. W porównaniu z Niemcem, Australijczyk był w stanie odnieść naprawdę cenne zwycięstwa w meczach, które powinien wygrać. Wielokrotnie przeczył papierowym oczekiwaniom, pokonując Aleksandra Szewczenkę i Jana-Lennarda Struffa.

Na co postawić:

Dwudziestodziewięcioletni O’Connell jest w przyzwoitej formie w porównaniu do Marterera i notuje stabilne występy, dlatego ma zdecydowanie lepszy sezon niż jego przeciwnik. W Dubaju jego jedyną wadą może być to, że Marterer rozegrał już dwa mecze i był zardzewiały. To było tylko przeciwko słabszym graczom niż O’Connell. Awans Australijczyka do ósmej rundy odbywa się na zasadzie tickera.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker