Majorka – Atl. Madryt: 2

PLbookmaker
4 maja, 2024
21 Widoki

Nasza wskazówka: Mallorca – Atl. Madryt: 2

04.05.2024 21:00

Atlético Madryt w mgnieniu oka odbiło się od eliminacji do Ligi Mistrzów, pokonując w zeszłym tygodniu Bilbao 3:1 w ważnym starciu o czwarte miejsce. Podopieczni trenera Simeone po raz kolejny pokazali dojrzałość taktyczną, w której dorównać im może tylko absolutna czołówka La Liga.

Tym razem zespół ze stolicy będzie miał na papierze łatwiejszego przeciwnika, gdyż Mallorca znajduje się nad strefą spadkową. W każdym razie przyjezdni nie mogą liczyć na odsuniętego na boczny tor Griezmanna, co otwiera drogę do gry Moracie, który nadrobił już zaległości kondycyjne po chorobie. Autor czternastu bramek jest najlepszym strzelcem zespołu, a jego wkład jest również ważny dla gości pod względem pewności siebie, jaką daje swoim kolegom z drużyny. Atlético zdołało również pokonać Mallorcę w dwóch ostatnich spotkaniach i teraz również zmierza po zwycięstwo.

Mallorca obecnie boryka się z problemami, nie udało im się wygrać w ostatnich pięciu meczach, drużyna nie radzi sobie najlepiej. W całym sezonie strzelili tylko 27 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem obok Vallecano, tylko Cadiz strzelił mniej. Drużynie gospodarzy brakuje większej liczby typów szybkościowych w podstawie, co ma wpływ zarówno na rozgrywkę, jak i produktywność. Z drugiej strony od tyłu nie jest źle, drużyna gospodarzy strzeliła prawie tyle samo bramek co Atlético.

Na co postawić:

Obie drużyny znajdują się na przeciwległych biegunach tabeli, a goście zdobyli ponad dwukrotnie więcej bramek w rozgrywkach. Powinno to być widoczne w rewanżu, w którym Atlético pokona Mallorcę po raz trzeci z rzędu.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker