Dart H. – Bouzkova M.: 2

PLbookmaker
23 czerwca, 2024
13 Widoki

Nasza wskazówka: Dart H. – Bouzkova M.: 2

24.06.2024 13:30

Marie Bouzkova ma wiele do nadrobienia w próbie generalnej Wimbledonu w Eastbourne. W swoim pierwszym turnieju na trawie w tym sezonie w Birmingham zakończyła rywalizację w ósmej rundzie, co było dla niej dużym rozczarowaniem. Prawdą jest jednak, że nie zagrała zbyt dobrze przeciwko agresywnej Dianie Shnaider.

Ma jednak szansę na rewanż w przyszłym tygodniu, gdzie w rundzie otwarcia zagra mecz z gospodynią Harriet Dart. Rozegrała prawie 90 meczów na trawie, ale ma nieco zaskakująco negatywny bilans. Chociaż lubi turnieje trawiaste, nie radzi sobie tak dobrze, jak by chciała. Potwierdza to obecny sezon, w którym w Nottingham odpadła w pierwszej rundzie, a w Birmingham i na turnieju ITF w Surbiton została znokautowana w ósmej rundzie.

Bouzkova, która jest ósmą finalistką zeszłorocznego Wimbledonu, a nawet ćwierćfinalistką Wimbledonu 2022, ma dużą przewagę nad wieloma przeciwniczkami podczas gry na trawie dzięki szybkiej grze z linii podstawowej. W rzeczywistości jest w stanie precyzyjnie celować swoje strzały dzięki dopracowanemu stylowi defensywnemu, niezwykle skutecznej taktyce na trawie.

Na co postawić:

Marie Bouzkova rozpocznie próbę generalną Wimbledonu w Eastbourne od zwycięstwa nad Harriet Dart. Można też postawić na jakiś niższy handicap, ale pewniejsza jest czysta dwójka.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker