Legierski M. – Wanliss A.: 2

PLbookmaker
8 czerwca, 2024
11 Widoki

Nasza rada: Legierski M. – Wanliss A.: 2

08.06.2024 18:00

Jedną ze sportowych atrakcji turnieju Oktagon 58 będzie ćwierćfinał gamechangera pomiędzy Mateuszem Leigerskim a Akonnem Wanlissem.

Faworytem jest numer jeden wagi lekkiej Legierski, który w przeszłości był mistrzem organizacji. W całej swojej karierze przegrał tylko jedną walkę (11-1), a z czasem ze świetnego stójkowicza stał się kompletnym zawodnikiem, który skończył czterech przeciwników przez poddanie.

Tak czy inaczej, ograniczeniem Legierskiego jest jakość przeciwników, z którymi do tej pory się mierzył, w oktagonie kosił takich fighterów jak Kohout, Rysavy, Kuznik czy Mudnik, ale z czołówki pokonał tylko Paradeisera. Po przejściu do KSW szybko odnalazł się na nogach, gdy został zatrzymany przez swojego rodaka Szymańskiego.

Akone Wanliss ma ciekawą historię, przeszedł drogę od zawodowego striptizera do profesjonalnego zawodnika, który wciąż się rozwija. Rekord 8-2 kryje w sobie potencjał, ten niespokojny chłopak nie został pokonany od dwóch lat. Dodając do tego udaną karierę wśród amatorów, zdecydowanie nie jest to niedoświadczony zawodnik. Wanliss to ogromny talent ruchowy, on również oferuje złożoność zarówno w postawie, gdzie jest niezwykle szybki i agresywny, jak i na ziemi, gdzie potrafi być niezwykle zwinny.

Wanliss będzie miał przewagę wzrostu, tam może atakować z „bezpieczniejszego dystansu” w stance. W każdym razie The Jedi nie taktuje zbyt wiele. Anglik ma ogromną pewność siebie i jeśli zachwieje przeciwnikiem, to od razu po skończeniu rzuca się do ataku. W ostatniej rundzie przekonująco pokonał Siraja, a jeden z właścicieli oktagonu, Pavol Neruda, nazwał go największym faworytem w całej piramidzie.

Na co postawić:

Wanliss skończył sześciu przeciwników w pierwszej rundzie, co nie jest przypadkiem. W walce będzie wyższy i cięższy, a do tego jest finisherem. W całkowicie otwartej walce ma wyższe kursy, więc warto postawić na Anglika. Pewność siebie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker