Las Palmas – Real Madryt: Wynik meczu/gole strzelone przez Real Madryt/+1.5

29 sierpnia, 2024
16 Widoki

Nasz typ: Las Palmas – Real Madryt: Wynik meczu/liczba bramek w meczu.

29.08.2024 21:30

Po nieoczekiwanym potknięciu w pierwszej kolejce na Majorce (1-1), Real Madryt potrzebował spokojnej wygranej u siebie z nowicjuszem Valladolid. Udało się to tylko połowicznie. Choć drużyna Ancelottiego wygrała 3:0, drugą i trzecią bramkę dołożyła dopiero w 88. i 90+6. minucie, co nie wygląda zbyt suwerennie.

Panujący mistrzowie LaLiga i Ligi Mistrzów również udadzą się na wyspę na swój drugi mecz wyjazdowy. Tylko zamiast Balearów tym razem będą to Wyspy Kanaryjskie, gdzie Real zmierzy się z Las Palmas. Gospodarze do tej pory zapisali na swoim koncie jeden punkt (Sevilla 2-2 u siebie, Leganés 1-2 na wyjeździe) i o ile nie dojdzie do sensacji, w czwartek nie powiększą swojej skromnej kolekcji.

Na co postawić:

Ostatnia porażka Realu z outsiderem z Las Palmas sięga października 2001 roku, kiedy to Madryt, z Raúlem, Zidane’em, Hierro, Salgado i Karanką w składzie, przegrał na Wyspach Kanaryjskich 2:4. Od tamtej pory Real rzadko potykał się z tym przeciwnikiem (7-2-0). Kurs można poprawić, stawiając na kombinację co najmniej dwóch goli w meczu lub na to, że Real wygra jakimkolwiek innym wynikiem niż 1:0.