Krejcikova B. – Samsonova L.: ponad 21,5 meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza rada: Krejcikova B. – Samsonova L.: więcej niż 21,5 meczu

09.02.2024 10:00

W piątek odbędą się ćwierćfinały turnieju WTA 500 w Abu Zabi. Akcja na korcie centralnym rozpocznie się rano od starcia pomiędzy rozstawioną z numerem czwartym Barborą Krejcikovą i rozstawioną z numerem ósmym Ludmiłą Samsonovą. Oczekuje się, że będzie to zacięta i wyrównana walka, o czym świadczą obecne kursy na zwycięstwo obu zawodniczek. Są one niemal identyczne.

Krejcikova ma za sobą całkiem udany Australian Open. Była numer dwa na świecie pokonała m.in. wschodzącą rosyjską gwiazdę Mirrę Andrejewą i dotarła do ćwierćfinału, gdzie uległa późniejszej mistrzyni Białorusince Sabalence.

W Abu Zabi miała wolne losowanie na początek. Następnie rozpoczęła turniej meczem z przegraną w kwalifikacjach Sorribes Torm. Była z nią na korcie tylko przez 47 minut, Hiszpanka poddała mecz przy stanie 6:2 i 1:0 z punktu widzenia czeskiej faworytki z powodu kontuzji kciuka prawej ręki. Pochodząca z Ivančic zawodniczka do tego momentu grała dokładny i, jak na jej standardy, niezwykle agresywny tenis.

Ubiegłoroczna finalistka Samsonova również pokazuje to w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przed tym tygodniem 25-letnia Rosjanka miała tylko porażki w 2024 roku, ale w Abu Zabi gra dobrze, dekapitując Ukrainki Curenkovą (6:0, 6:1) i Kalininę (6:1, 6:3).

Na co postawić:

Obie zawodniczki zmierzyły się ze sobą rok temu w Abu Zabi. Samsonova wygrała wówczas 7:5 i 7:6. W tym roku również decydujące mogą być końcówki setów, a niewykluczone są trzy akty. Prawdopodobnie będzie to jeden z dłuższych meczów. W związku z tym plus dla gry jest na bilecie.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker