Kolorado: zdobycie pierwszego gola w meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Colorado: strzelą pierwszą bramkę w meczu

21.02.2024 03:07

Denver znajduje się na wysokości 1600 metrów. Drużyny, które przyjeżdżają tu grać, mają problemy z aklimatyzacją. Jest im po prostu trudniej oddychać. Normalna osoba nie zdawałaby sobie z tego sprawy, ale sportowiec, który nagle musi pocić się przez koszulkę, z pewnością tak. To zawsze duży problem dla drużyn, które przyjeżdżają do Denver i grają od razu. Vancouver właśnie z tym będzie musiało się dziś zmierzyć, ponieważ wczoraj grało w Minnesocie, po meczu podróżowało, dotarło na miejsce około północy, a dziś zagra w Kolorado.

Canucks przegrali wczoraj szalony mecz, w którym jeszcze w drugiej tercji prowadzili 5:2, ale ostatecznie przegrali 7:10. Mieli ogromne problemy z dyscypliną, a o losach drugiej i trzeciej tercji zadecydowały gry w przewadze pięciu na trzech, które Vancouver wielokrotnie oferowało drużynie gospodarzy. Nie było to całkowite fiasko, ale o Canucks było głośno, bo takiego meczu w tym sezonie jeszcze nie było.

Pamiętajmy o tym, bo niekoniecznie oznacza to, że Colorado dziś wygra. Z pewnością będą mieli zdeterminowanego przeciwnika. Ale mecz otwarcia powinien po prostu należeć do Avalanche, biorąc pod uwagę różnicę w aklimatyzacji opisaną powyżej. Poza tym są u siebie i mają topową drużynę prowadzoną przez gwiazdy Cala Macara i Nathana MacKinnona.

Na co postawić:

Wysokość nad poziomem morza to bonus, który działa na naszą korzyść. Postawmy na to, że drużyna gospodarzy będzie bardziej fizyczna na początku meczu i strzeli pierwszą bramkę.

Zaufanie: 6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker