Liberec – Ołomuniec: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasza rada: Liberec – Ołomuniec: 1

12.03.2024 18:00

Niezwykle dramatyczna i wyrównana seria playoffów pomiędzy Libercem i Ołomuńcem dotarła do decydującej piątej rundy.

Czesi z północy przystępowali do ósmej kolejki w roli faworytów, ale po przegraniu obu meczów u siebie mało kto już w nich wierzył. Liberyjczycy nie złożyli jednak broni i zdołali wygrać oba mecze wyjazdowe w stolicy Hany.

We wtorek obie drużyny zagrają o wszystko pod wodzą Jesteda. „Momentum” jest teraz wyraźnie po stronie Liberca, który zdołał już uniknąć dwóch wyimaginowanych piłek mieczowych i przystąpi do starcia ze znaczną przewagą psychologiczną. „Mieliśmy energię, pragnienie i determinację. Od pierwszego zawodnika po lekarzu można było wyczuć, że nie chcemy żegnać się z sezonem” – powiedział po weekendzie doświadczony napastnik Michal Bulíř.

O ile ta passa przeczy przewadze własnego boiska, to każda passa kiedyś się kończy. Mistrz sezonu 2015/16 pokonał Ołomuniec na jego lodzie w czterech poprzednich meczach przed playoffami i z pewnością będzie uważany za gorącego pretendenta do awansu w swoim „białym piekle”.

Na co postawić:

Liberec był na skraju eliminacji po dwóch porażkach. W Ołomuńcu dwukrotnie zażegnali koniec sezonu i odzyskali równowagę psychiczną przed decydującym meczem u siebie. Tygrysy dokonają zwrotu i pokonają zdenerwowanych Hanaków po raz trzeci z rzędu.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker