Kazachstan – Polska: mniej niż 5,5 gola

PLbookmaker
20 maja, 2024
15 Widoki

Nasz typ: Kazachstan – Polska: mniej niż 5,5 gola

20.05.2024 20:20

Faza grupowa mistrzostw świata powoli dobiega końca. W poniedziałkowy wieczór w Ostrawie odbędzie się bezpośredni pojedynek o pozostanie w elitarnej dywizji. Zmierzą się w nim dwie najgorsze drużyny w grupie B, Kazachstan i Polska.

Polski debiutant wszedł do turnieju z solidnym występem przeciwko Łotwie. Nasi północni sąsiedzi przegrali z ubiegłorocznymi brązowymi medalistami dopiero po dogrywce. Mimo sympatycznego występu, Polska nie dołożyła kolejnych punktów. Ostatnio przegrali 2:4 z Niemcami, a wcześniej 1:4 z Ameryką. Biało-czerwoni nie doznali w Ostrawie prawdziwej klęski.

Tego samego nie można powiedzieć o Kazachstanie. W piątek przegrali z Niemcami 2:8, a w niedzielę ze Stanami Zjednoczonymi nawet 1:10. Z drugiej strony Kazachowie mogą w pewnym stopniu oszczędzać siły na kluczowy mecz w poniedziałek, przed którym będą mieli znacznie mniej czasu na regenerację niż ich przeciwnik. Cel będzie jasny – zdobyć jakiekolwiek punkty. Odkąd azjatycka drużyna weszła do mistrzostw z wygraną nad Francją, jest w znacznie lepszej sytuacji z trzema punktami.

Na co postawić:

Mecz, w którym stawka jest wysoka. Tylko zwycięstwo w regulaminowym czasie gry pozwoli Polsce utrzymać się w elitarnej lidze. Kazachowie, którzy w środku pola mają wielu graczy z KHL, są uważani za papierowych faworytów, ale prawdopodobnie nigdzie się nie wybierają. Uczciwa gra w defensywie będzie tutaj podstawą dla obu stron. W pojedynku padnie zatem maksymalnie pięć bramek. Ten zakład sprawdziłby się w siedmiu z ostatnich ośmiu meczów pomiędzy tymi drużynami.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker