Kanada – Słowacja: gole w przewadze – ponad 1,5

PLbookmaker
23 maja, 2024
17 Widoki

Nasze przewidywania: Kanada – Słowacja: Gole w przewadze – więcej niż 1.5

23.05.2024 16:20

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie dotarły do fazy play-off. Po długich zmaganiach w grupach eliminacyjnych, w czwartek rozegrany zostanie pełny program ćwierćfinałów. W pierwszym meczu zmierzą się Kanada i Słowacja.

Kanadyjczycy są jak dotąd niepokonani w turnieju, pozwalając jedynie na dogrywki w meczach z Austrią i Czechami. Słowacja z kolei przegrała trzy razy i awansowała do najlepszej ósemki z czwartego miejsca w grupie B.

Mecz pomiędzy Kanadą i Słowacją może obfitować w wiele gorących sytuacji. Nie zabraknie częstych starć, które będą okazją do zdobycia bramek. Patrząc ściśle na statystyki, Kanada wykorzystała sześć gier w przewadze (są szóstą najbardziej produktywną drużyną w grze w przewadze) i zdobyła pięć bramek z rzutów karnych, co plasuje ich na dziesiątym miejscu. Słowacja nie była tak dobra w grze w przewadze, ale w najważniejszym meczu turnieju to właśnie wtedy trzeba pracować nad grą w przewadze. Słowacy wykorzystali cztery z 21 sytuacji podbramkowych.

Na co postawić:

Gra w przewadze odegra ważną rolę w meczu Kanada-Słowacja. Dwa gole w przewadze są bardzo prawdopodobne, zwłaszcza, że Kanada jest silna w grze w przewadze i ma słabość w grze w osłabieniu, co Słowacy muszą wykorzystać, jeśli chcą walczyć o awans.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker