Holandia – Austria: podwójna szansa – remis

PLbookmaker
25 czerwca, 2024
20 Widoki

Nasz typ: Holandia – Austria: Podwójna szansa – remis

25.06.2024 18:00

Ostatniego dnia grupy D na EURU zmierzą się ze sobą Holandia i Austria. Sądząc po dotychczasowych wynikach, może to być wyrównany mecz. Remis powinien wystarczyć obu drużynom do zakwalifikowania się do fazy pucharowej.

Holendrzy wygrali z Polską (2:1), a następnie zremisowali z Francją w niezbyt ciekawym meczu bez bramek. Z czterema punktami są obecnie na czele tabeli.

Austriacy mają jeden punkt mniej i zajmują trzecie miejsce. Ich występ jest miłą niespodzianką. Ulegli faworyzowanej Francji tylko dzięki pechowemu golowi Wobera. Następnie wzmocnili swoje szanse na play-off triumfując 3:1 nad Polską. Ozdobą spotkania był najszybszy gol Austriaków na Mistrzostwach Europy.

Na co postawić:

Obie drużyny przystępują do tego starcia w dobrej formie. Obie przegrały tylko jeden z ostatnich dziewięciu meczów międzynarodowych. Według kursów, Holandia jest nieznacznym faworytem, ale nie będzie to łatwe przeciwko precyzyjnej austriackiej obronie. Ponadto, biorąc pod uwagę okoliczności, możemy spodziewać się raczej ostrożnego początku, więc możemy zarejestrować remis po co najmniej jednej połowie.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker