Griekspoor T. – Shelbayh A.: Griekspoor T./+18,5 gemów

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasz wybór: Griekspoor T. – Shelbayh A.: Griekspoor T./+18,5 gemów

26.02.2024 15:20

Gdyby nie dzika karta, Abedallah Shelbayh nie znalazłby się w turnieju głównym tak dużego turnieju jak Dubaj. Choć młody Jordańczyk nie jest złym tenisistą, to wciąż daleko mu do aspiracji, by znaleźć się np. w elitarnej setce światowego rankingu. I wątpliwe jest, czy kiedykolwiek tam dotrze, ponieważ konkurencja jest ogromna.

Jednak dzika karta w Dubaju oznacza dla niego czek na około 23 000 dolarów, co również jest bardzo ważne dla jego rozwoju. To także szansa na grę z dobrym przeciwnikiem, a może nawet na uzyskanie zaskakującego wyniku.

W rundzie otwarcia zmierzy się z holenderskim tenisistą Tallonem Griekspoorem, który jest w bardzo dobrej formie i jest oczywiście zdecydowanym faworytem meczu.

Griekspoor, po trzeciej rundzie Australian Open i udziale w eliminacjach Pucharu Davisa, udał się na turniej halowy do Rotterdamu, gdzie zabłysnął awansując do półfinału. Tam uległ jednemu z najlepszych obecnie graczy, Jannikowi Sinnerowi.

Na co postawić:

Griekspoor, który zajmuje 28. miejsce w światowym rankingu, potwierdzi swoją rolę faworyta przeciwko członkowi trzeciej setki na świecie, co ostatecznie uczyni. Mecz zakończy się dla niego sukcesem, ale mecz będzie rozgrywany przez co najmniej 19 gier.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker