Granada – Valencia: Mniej niż 2,5 gola na mecz

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasze przewidywania: Granada – Valencia: Mniej niż 2,5 gola

24.02.2024 14:00

Granada gościła Almerię w ostatniej kolejce w starciu dwóch najgorszych drużyn w lidze i padł remis 1-1. Był to trzeci remis z rzędu Granady, która wcześniej zremisowała 3-3 z Barceloną i 1-1 z Las Palmas. Gospodarze czekają jednak na zwycięstwo już od sześciu kolejek (0-3-3), przez co wciąż nie mogą wydostać się ze strefy spadkowej. Przed 26. kolejką do zbawienia brakuje Granadzie sześciu punktów.

Znacznie weselsze nastroje panują w Walencji. W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, Nietoperzy nie czeka walka o spadek, a wręcz przeciwnie – Valencia może mieć nawet nadzieję na zakończenie rozgrywek w pucharze. Z ósmego miejsca tracą do TOP6 cztery punkty. W ostatnich dwóch kolejkach Valencii nie udało się jednak strzelić ani jednego gola (Las Palmas 0-2, Sevilla 0-0), a w poprzednich sześciu meczach trafiali zaledwie czterokrotnie. Gospodarze również byli podobnie (nie)produktywni w poprzednich sześciu meczach, a trzy z ich pięciu goli padły w jednym meczu z Barceloną, więc w sobotę na Los Cármenes nie będzie strzelania bramek.

Na co postawić:

Pierwsze spotkanie w tym sezonie zakończyło się wąskim zwycięstwem Valencii (1:0), a rewanż prawdopodobnie będzie raczej uboższy w bramki. Dobrą opcją może być zakład na wynik poniżej.

Confidence:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker