Getafe – Celta Vigo: Podwójna szansa: remis

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
24 Widoki

Nasz typ: Getafe – Celta Vigo: Podwójna szansa: remis

11.02.2024 14:00

Dzięki dwóm bramkom w ciągu minuty Celta położyła podwaliny pod zwycięstwo nad Osasuną w ostatniej kolejce. W końcówce Douvikas ukoronował dobry występ golem na 3:0 i Celta mogła świętować czwarte (i najwyższe) zwycięstwo w sezonie. Dzięki niemu odskoczyli nieco od strefy spadkowej – mają trzy punkty przewagi nad zajmującym osiemnaste miejsce Cadiz, którą mogą jeszcze nieco powiększyć w Getafe, gdyż andaluzyjski klub przegrał 0:2 z Betisem w piątkowym przedmeczu.

Celta nie będzie jednak faworytem na madryckiej ziemi. Gospodarze są na dziesiątym miejscu i do tej pory zdobyli 10 punktów więcej w lidze. Prawda jest jednak taka, że Getafe również nie jest w idealnej formie. Wygrali tylko jeden z ostatnich czterech meczów ligowych, podobnie jak goście.

Na co postawić:

Obaj przeciwnicy charakteryzują się pewną nierównomiernością swoich występów. Ich wyniki są trudne do przewidzenia. Mimo dziesięciopunktowej różnicy w tabeli, między obiema drużynami nie ma aż tak dużej różnicy, więc niedzielny mecz w Getafe może być wyrównany. Nawet pierwsze wspólne mierzenie sił zakończyło się remisem (2:2). Remis w podwójnej szansie nie wygląda na złe rozwiązanie.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker