Marsylia – Nantes: Mecz/gole 1/+1.5

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasz typ: Marsylia – Nantes: Wynik meczu/liczba bramek 1/+1.5

10.03.2024 20:45

Na zakończenie weekendu w Ligue 1 zobaczymy bezdyskusyjny pojedynek Marsylii z Nantes, o czym świadczy obecna forma obu drużyn. Czy produktywna Marsylia strzeli sobie drogę do piątego z rzędu zwycięstwa w rozgrywkach, czy też „Kanarki” wyjadą z południa Francji szczęśliwsze?

Marsylia podniosła się niezwykle szybko po zakończeniu pracy trenera Gennaro Gattuso pod wodzą nowego trenera Jean-Louisa Gasseta i od tego czasu miażdży przeciwnika za przeciwnikiem. Gasset wygrał każdy z czterech poprzednich meczów z Marsylią, gdy był u steru – ostatnio w lidze w Clermont, gdzie południowofrancuscy wygrali 5: 1, a następnie w czwartek pokonali Villarreal 4: 0 w Lidze Europy, obecnie prowadzony przez Marcelino, pierwszego trenera Marsylii w tym roku, który został usunięty z klubu przez fanów we wrześniu. Dokładnie taka Marsylia strzeliła szesnaście bramek w ostatnich czterech zwycięstwach. Czy w tym roku uda jej się jeszcze awansować do Ligi Mistrzów?

Nantes spróbuje przerwać zwycięską passę Marsylii, ale zaskakująco nie udało im się ostatnio wygrać ważnego meczu ratunkowego z Métés (0:2) i tym samym zaliczyli piątą ligową porażkę u siebie z rzędu! Kibice klubu z zachodniej Francji mocno to przeżywają i krytykują za to trenera Jocelyna Gourvenneca, który z pewnością nie dysponuje złym składem, z jakim powinien grać o zbawienie. „Kanarki”, co zrozumiałe, mają nieco lepszy bilans wyjazdowy, gdzie nie przegrały trzy razy z rzędu (2-1-0), wywożąc cenne trzy punkty z dwóch ostatnich wyjazdów do Tuluzy i Lorient. Nie można jednak oczekiwać czegoś takiego przeciwko szalejącej Marsylii.

Na co stawiać?

Marsylia wygrała pięć z ostatnich siedmiu meczów z Nantes. Kolejna wygrana powinna nadejść w niedzielę – cokolwiek innego byłoby ogromną niespodzianką, biorąc pod uwagę obecną produktywność i zgranie zespołu w obozie Marsylii. Strona gospodarzy poradzi sobie z meczem, w którym padną co najmniej dwa gole. Nantes również powinno się bronić, a kolejny wynik 4-1 lub 3-1 może się łatwo narodzić. W związku z tym nie jest złym pomysłem wypróbowanie zakładu na wiele bramek.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker