Francja – Kanada: Francja wygrywa obie połowy

9 czerwca, 2024
25 Widoki

Nasze przewidywania: Francja – Kanada: Francja wygra obie połowy

09.06.2024 21:15

Kilka godzin po tym, jak długo zapowiadany transfer Kyliana Mbappé do Realu Madryt został oficjalnie potwierdzony, kapitan reprezentacji Francji przełamał się i wygrał 3:0 z Luksemburgiem (1:0 w połowie meczu), zdobywając bramkę i dwie asysty. Mbappé rozegrał pełne 90 minut i powiększył swój dorobek w reprezentacji do 47 goli i 33 asyst. Swój dorobek może powiększyć w niedzielnej próbie generalnej przed Euro, na którą Francja zaprosiła do Bordeaux amerykańskiego przeciwnika.

Maple Leafs przygotowują się do mistrzostw USA, a ich nowy trener Jesse Marsch rozpoczął marnie, przegrywając 0:4 z Holandią. Goście utrzymywali remis do 50. minuty, ale po strzeleniu pierwszego gola ich gra kompletnie się rozsypała i dali sobie wbić trzy bramki w 13 minut. Kanada przegrała swój czwarty mecz w ostatnich sześciu i po raz drugi otrzymała czwórkę.

Na co postawić:

Francja jest zdecydowanym faworytem do wygrania obu połówek. Po dziwnym pożegnalnym sezonie w PSG, Mbappé jest głodny gry, a trener Didier Deschamps ma do dyspozycji niezwykłą selekcję zawodników i, w przeciwieństwie do Kanady, utrzyma jakość do wymiany.