Bournemouth – Luton: +2,5 gola

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Bournemouth – Luton: bramki: +2,5

13.03.2024 20:30

Bournemouth uratowało punkt u siebie z Sheffield Wednesday (2-2) w ostatniej kolejce dzięki pierwszemu golowi Enesa Unala dla klubu, ale The Cherries byli, co zrozumiałe, niezadowoleni, że nie zdobyli wszystkich trzech punktów w starciu z ostatnią drużyną w tabeli. Będą mogli się zrehabilitować przeciwko innemu przeciwnikowi ze strefy spadkowej, ponieważ Luton, które zdobyło punkt z Crystal Palace (1-1), przyjeżdża na ich stadion.

Podopieczni Andoniego Iraoli po raz ostatni wygrali u siebie w lidze 26 grudnia, ale wciąż mają wystarczającą przewagę, by znaleźć się w strefie spadkowej. Jednak zniwelowanie deficytu dwóch bramek w ostatnich 20 minutach może teraz posłużyć jako trampolina do lepszych występów i być może nawet większej liczby strzelonych bramek. Bournemouth zdobyło tylko 14 bramek u siebie w 13 meczach.

Luton punktowało na wyjeździe w sześciu ligowych meczach z rzędu, ale nie zdołało wygrać czterech ostatnich (0-2-2). Problemem jest przede wszystkim nieszczelna obrona, która na terenie rywali straciła już 30 bramek (wynik 17:30), z czego dziewięć w ostatnich trzech takich meczach. Ogólnie Luton nie wygrało w sześciu ligowych spotkaniach z rzędu, a ich sytuacja zaczyna się komplikować.

Na co postawić:

Runda 17 może obfitować w bramki. Bournemouth podniosło się pod koniec swojego ostatniego meczu u siebie, pokonując Burnley (2-0) tydzień wcześniej. Luton straciło wtedy 14 bramek w swoich ostatnich czterech występach, co gospodarze powinni wykorzystać.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker