Francja – Belgia: każda z drużyn strzela gola/NE

PLbookmaker
1 lipca, 2024
11 Widoki

Nasze przewidywania: Francja – Belgia: każda z drużyn strzeli gola/NE

01.07.2024 18:00

Francja i Belgia są najczęstszymi rywalami, mecz w Düsseldorfie będzie ich 76., ale będzie to pierwszy raz, kiedy zmierzą się ze sobą na Euro od 40 lat, ponieważ jedyny raz grali ze sobą na mistrzostwach kontynentu, które Francja wygrała 5: 0 w meczu o złoty medal u siebie.

Obie drużyny mają ogromne trudności z produktywnością w turnieju, co jest uderzające, biorąc pod uwagę ich potencjał ofensywny. Les Bleus nie strzelili jeszcze gola samobójczego w Niemczech. W meczu otwarcia z Austrią (1-0) gola strzelił sam przeciwnik, z Holandią było 0-0, a z Polską (1-1) gola z rzutu karnego zdobył Mbappé. Kapitan drużyny gra w turnieju z maską na twarzy chroniącą jego złamany nos, ale w każdym razie będzie potrzebował więcej wsparcia od swoich kolegów z drużyny.

Belgia również walczy w turnieju. Jedyny naprawdę dobry mecz zagrali z Rumunią (2:0), ale wcześniej przegrali 0:1 ze Słowacją i zremisowali 0:0 z Ukrainą. Romelu Lukaku zasługuje na tytuł słabszego zawodnika mistrzostw, ponieważ już trzy gole zostały anulowane w wyniku interwencji VAR. Jedyne dwie belgijskie bramki zdobyli Tielemans i De Bruyene.

Na co postawić:

Obie drużyny po trzech meczach w grupie mają bilans 2:1, co jasno wskazuje, że nie padnie on również w ich meczu przeciwko sobie. W końcu ostatnie ważne starcie między regionalnymi rywalami w półfinale Mistrzostw Świata 2018 wygrała Francja 1:0 po słabej passie. Jeśli jedna z drużyn wyjdzie bez gola, nie będzie to niespodzianką.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker