Finlandia – Wielka Brytania: gol Lehtonena Mikko +0,5

PLbookmaker
12 maja, 2024
13 Widoki

Nasz typ: Finlandia – Wielka Brytania: Lehtonen Mikko gol +0,5

12.05.2024 12:20

Finlandia przegrała z Czechami 0:1 w meczu otwarcia Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie po rzutach karnych i chciałaby wzmocnić swoją pewność siebie, zwłaszcza w ofensywie. Finowie, którzy tradycyjnie polegają na dobrej defensywie, mają jednak w swoich szeregach wystarczająco dużo zawodników, którzy mają umiejętności strzeleckie, nawet wśród obrońców.

Mowa w szczególności o Mikko Lehtonenie, który przeciwko reprezentacji Czech pięciokrotnie strzelał w bramkę Lukasa Dostala, ale nie cieszył się ze zdobycia gola. Trzydziestoletni Fin regularnie strzelał bramki na wszystkich czterech Mistrzostwach Świata, w których brał udział i z pewnością nie zamierza przestać tego robić w Pradze, gdzie wraz ze swoją drużyną weźmie udział w grupie A.

Obrońca szwajcarskiego ZSC Lions będzie również chciał zasypać bramkę Wielkiej Brytanii swoimi strzałami z niebieskiej linii, ponieważ w meczu z Kanadą zaprezentował się zaciekle, ale mimo to przegrał 2:4. Jeśli będzie tak skuteczny jak w meczu z Czechami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że krążek trafi do brytyjskiej bramki.

Na co postawić:

Finlandia, po porażce z Czechami, chce się zrehabilitować w kolejnym meczu i rzuci na Brytyjczyków wszystko, co ma. Brytyjczycy będą mieli wszystko, co mogą, w tym ofensywnie nastawionych obrońców, takich jak Mikko Lehtonen. Autor pięciu strzałów w meczu z Czechami ma wielką szansę na zdobycie swojego ósmego gola w karierze.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker