Wenezuela – Kanada: awans Wenezueli

PLbookmaker
5 lipca, 2024
13 Widoki

Nasza wskazówka: Wenezuela – Kanada: awans Wenezueli

06.07.2024 03:00

Drugi ćwierćfinał Copa América ma niespodziewaną obsadę. Wenezuela to historycznie najsłabszy kraj Ameryki Południowej, Kanada debiutuje w turnieju. Zwycięzca zmierzy się z Argentyną, którą Maple Leafs wylosowali w turnieju.

Les Rouges potrzebowali tylko jednego gola do awansu, strzelonego przez piłkarza Lille Jonathana Davida w drugim meczu Peru (1-0). Przegrali 0:2 z Argentyną i bezbramkowo zremisowali z Chile. Gol Davida jest jedyną bramką zdobytą przez Kanadyjczyków pod wodzą trenera Jessego Marscha. Były trener Salzburga, Leeds i Leeds jest pierwszym Amerykaninem na kanadyjskiej ławce, a federacja zaangażowała go na mistrzostwa świata, które kraj będzie współgospodarzem z Meksykiem i USA za dwa lata.

Oba kraje opuściły już turniej, więc Kanadyjczycy mogą być zadowoleni. Oczekuje się również, że drużyna będzie czynić postępy w grze, a Marsch jest fanem nowoczesnego futbolu z wysokim pressingiem i szybkimi kontrami. Drużyna z grupą rodaków grających w wysokiej jakości europejskich rozgrywkach ma potencjał, ale potrzebuje taktycznych poprawek.

Wenezuela również przekroczyła swój cień na turnieju, wygrywając wszystkie trzy mecze grupowe po raz pierwszy w historii. To prawda, że kadra B była najsłabsza, ale zwycięstwa nad Ekwadorem 2-1, Meksykiem 1-0 i Jamajką 3-0 liczą się i potwierdzają awans drużyny. Progres datuje się od przybycia argentyńskiego trenera Fernando Batisty w zeszłym roku, La Vinotinto grali obiecująco w światowych kwalifikacjach, zajmują czwarte miejsce po sześciu rundach i kwalifikują się do pierwszej szóstki.

Głównym celem Wenezueli jest zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata, w których nigdy wcześniej nie grali, Copa miała być i jest potwierdzeniem, że są na dobrej drodze. Mieszanka doświadczonych graczy (Rincón, Rondón, Osorio), pokolenie wicemistrzów świata z 2017 roku (Soteldo, Ferraresi, Herrera) oraz obiecująca młodzież (Andrade) tworzy interesującą drużynę, która wylosowała Brazylię w obecnych eliminacjach do mistrzostw świata.

Na co postawić:

Mecz nie ma wyraźnego faworyta. Faworytem do awansu jest Wenezuela, która nie przegrała z przeciwnikiem z CONCACAF od ośmiu meczów z rzędu.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker