Arizona – Karolina: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Arizona – Karolina: 2

17.02.2024 03:07

Arizona traci grunt pod nogami. Kojoty swoimi występami w tym sezonie pokazały, że chcą awansować do playoffów, ale w ostatnich tygodniach ich starania zostały zniweczone. Drużyna ma za sobą passę siedmiu porażek i spadła na 13. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, dziesięć punktów za czołową ósemką.

W tym niezbyt dobrym nastroju Arizona powita Carolinę, która wygrała pięć z ostatnich siedmiu meczów i awansowała na czwarte miejsce w Konferencji Wschodniej. Huragany również zdołały pokonać Arizonę w tym udanym sezonie, 3-1 pod koniec stycznia.

Dlaczego Arizona przestała sobie radzić? Nie w formie jest bramkarz Connor Ingram, który był centralną postacią tego młodego i drapieżnego zespołu. A przeciwko ofensywnie utalentowanej Karolinie będzie to niezwykle trudne dla Ingrama, a nawet być może Vejmelki, który ostatnio nie był zbyt niezawodny.

Na co postawić:

Arizona jest bez formy i musiałaby rozegrać kilka meczów ze słabszymi przeciwnikami, aby odzyskać trochę pewności siebie. Carolina zdecydowanie nie jest słabszym przeciwnikiem i będzie to widać na lodzie.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker