Edmonton – Los Angeles: 1

PLbookmaker
2 maja, 2024
16 Widoki

Nasz typ: Edmonton – Los Angeles: 1

02.05.2024 04:07

Już czas. Edmonton powinno zakończyć tę serię dziś wieczorem. Prowadzą 3-1 w serii. Do tej pory pokazał, że wszystko działa tak, jak powinno. Gwiazdy są fantastyczne – Connor McDavid jest najbardziej produktywnym graczem z 10 punktami. Zach Hyman zdobył już 6 bramek. Gra w przewadze Oilers działa, ich wskaźnik skuteczności wynosi 53 procent. Bramkarz Stuart Skinner jest świetny i ukradł ostatni mecz, łapiąc 33 strzały, a Edmonton wygrał nietypowym wynikiem 1-0. Swoją cegiełkę dołożyli również tacy zawodnicy jak Evander Kane i Dylan Holloway.

Z drugiej strony Kings mają problem. Ich gwiazdy muszą być doskonałe w każdym meczu, a jak dotąd tak nie było, z wyjątkiem tego ostatniego. Anže Kopitar i Drew Doughty mają ogromne doświadczenie i choć grają dobrze w tej serii, to z bezpośredniego starcia gwiazd wychodzą przegrani. Gra w przewadze liczebnej, będąca mocną stroną drużyny, jak na razie nie wystarcza, by sprostać genialnym pomysłom Leona Draisaitla, Connora McDavida i strzałowi Evana Boucharda. Jak na razie najlepszym zawodnikiem Kings jest 21-letni Quinton Byfield, a to już coś mówi. Kings są drużyną zbudowaną na sile i dobrej obronie, ale to właśnie tam zawodzą najbardziej.

Na co postawić:

Edmonton wygrało dwa razy na wyjeździe i prowadzi w serii 3-1. Pomarańczowe piekło się rozpęta, a Oilers mogą zdmuchnąć Kings w pierwszej tercji. Postaw na zwycięstwo drużyny gospodarzy.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker