Salernitana – Werona: 2

PLbookmaker
19 maja, 2024
11 Widoki

Nasza rada: Salernitana – Werona: 2

20.05.2024 18:30

W ostatniej kolejce Salernitana sprawiła sporą niespodziankę, kończąc swoją passę czterech meczów przegranych remisem 1-1 z Juventusem, gdzie również straciła komplet punktów dzięki bramce w samej końcówce. Verona natomiast nie utrzymała się w dobrze zapowiadającym się pojedynku z Torino i przegrała 1-2, przez co wciąż musi walczyć o zbawienie.

Salernitana zaciekle walczyła na Juventus Stadium o 16. punkt w sezonie, ale to wciąż oznacza, że mogą pobić rekord Chievo, które zakończyło sezon Serie A z zaledwie 17 punktami – najmniej w historii. Gospodarze będą chcieli pożegnać się z kibicami nieco lepszym występem niż ostatnio, gdy przegrali osiem z ostatnich dziewięciu meczów (1 remis).

Ale goście z Werony będą potrzebować punktów. I to niezależnie od wyników niedzielnych meczów ich konkurentów w walce o utrzymanie, bo żadna kombinacja nie zagwarantuje Weronie pewności utrzymania, wręcz przeciwnie, niektóre wyniki mogą skomplikować ich sytuację. Dlatego też przygotowania do pojedynku w Salerno będą przebiegały z jasnym celem – zanotowania trzeciego wyjazdowego zwycięstwa w sezonie (2-5-11).

Na co postawić:

Salernitana zdominowała pierwszy mecz w tym sezonie, wygrywając niespodziewanie 1:0 w Weronie, ale drugi powinien być w porządku dla gości. Ich motywacja i potrzeba zakończenia jakiejkolwiek możliwości spadku odegrają kluczową rolę.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker