Bologna – Sassuolo: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasza rada: Bologna – Sassuolo: 1

03.02.2024 20:45

Passa czterech meczów bez zwycięstwa (0-2-2) kosztowała Bolognę miejsce w pierwszej szóstce, ale ostatni remis z AC Milan (2-2) może dać drużynie Thiago Motty impuls. Z drugiej strony Sassuolo ponownie przegrało, tym razem w Monza 0-1, a ich walka o uratowanie pozycji zaczyna się komplikować: Domenico Berardi opuści co najmniej dwa miesiące.

Bologna zdobyła punkt w Mediolanie w ciekawy sposób: ich bramkarz Skorupski zamienił dwa rzuty karne, przyczyniając się do tego, że po raz pierwszy od ponad 60 lat co najmniej pięć rzutów karnych nie zostało zamienionych w jednej rundzie Serie A, podczas gdy Riccardo Orsolini był nieomylny z miejsca karnego i zapewnił wyrównanie. Gospodarze będą musieli radzić sobie bez trenera Motty, który został wykluczony z trybun, ale nie powinno to przeszkodzić im w powrocie na zwycięską ścieżkę.

Fani Sassuolo prawdopodobnie nie mogli usłyszeć gorszych wieści. Ich drużyna może i ma mecz w zapasie, ale obecnie traci tylko jeden punkt do strefy spadkowej, a do tego dochodzi wiadomość o kontuzji Domenico Berardiego. Główna siła napędowa zespołu, na której opierają się wyniki Sassuolo, według pierwszych doniesień opuści co najmniej dwa miesiące, co może okazać się fatalne w skutkach. Choć przed pojedynkiem na Monzy trener Dionisi deklarował, że ma zmiennika na każdą pozycję, to w przypadku Berardiego po raz kolejny okazało się, że tak po prostu nie jest.

Na co postawić:

Bologna jest silna u siebie: przegrała tylko z AC Milan w pierwszej rundzie i wygrała tutaj siedem z kolejnych dziewięciu meczów. Nie inaczej będzie przeciwko walczącemu i osłabionemu Sassuolo.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker