Auston Matthews (TOR): strzelił gola

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasz pick: Auston Matthews (TOR): zdobędzie bramkę

17.04.2024 01:37

Dzisiejszy dzień może być historyczny. Tylko ośmiu graczom w historii udało się osiągnąć granicę 70 bramek. Wayne Gretzky, Mario Lemieux, Brett Hull, Phil Esposito, Jarri Kurri….. Ostatni raz ten wynik został osiągnięty 31 lat temu, kiedy to Aleksander Mogilnyj i Teemu Selanne go pobili.

To niezwykły wyczyn, który Auston Matthews może osiągnąć już dziś. Toronto rozgrywa przedostatni mecz sezonu zasadniczego na Florydzie. Tłumy fanów przyleciały z Toronto. Wszyscy chcą być obecni przy tej doniosłej okazji. Matthews jest najlepszym strzelcem obecnego pokolenia. Za dwa lata (być może) Alexander Ovechkin pobije absolutny rekord bramkowy Gretzky’ego….., ale prawdopodobnie nie będzie się nim długo cieszył, bo Matthews jest na dobrej drodze, by go prześcignąć.

Toronto nie może już zmienić swojej pozycji w tabeli. Zmierzą się z trzecią drużyną Dywizji Atlantyckiej i dzisiejszym przeciwnikiem, Florida Panthers. Nie można zakładać, że Toronto oszczędzi swoje gwiazdy. Dziś chodzi o wytyczenie terytorium, zapowiedź serii, która będzie w pełnym rozkwicie w przyszłym tygodniu. W zeszłym roku Floryda pokonała Toronto 4-0 w meczach back-to-back i Maple Leafs są spragnieni rewanżu. Matthews, Nylander i spółka z pewnością zagrają dziś na maksimum swoich możliwości, ale krok w kierunku pokonania rywala skupia się również na indywidualnym sukcesie Matthewsa. Drużyna będzie pracować dla niego, chodzi również o jego sukces.

Na co postawić: Matthews to zabójca, którego umiejętność zdobywania bramek była widoczna przez cały sezon. Dziś wieczorem osiągnie rekord wszech czasów – 70 goli.

Pewność siebie: 6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker