Winnipeg – Kolorado: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
25 Widoki

Nasz typ: Winnipeg – Colorado: 1

22.04.2024 01:07

Jeśli szukalibyśmy drużyny, która miała najlepszą formę na koniec sezonu zasadniczego lub była jedną z drużyn z najlepszą formą, to bez wątpienia musimy spojrzeć na Konferencję Zachodnią, a konkretnie na Winnipeg. Tamtejsi Jets wygrali osiem spotkań z rzędu, dwukrotnie zamykając rywali i ostatecznie zajmując drugie miejsce w Dywizji Centralnej.

To da Jets przewagę własnego boiska w ewentualnym siódmym meczu serii z Kolorado, który może w ogóle nie dojść do skutku. Winnipeg, z aspirującym do Trofeum Veziny Connorem Hellebuyckiem w bramce, zdołało pokonać Kolorado we wszystkich trzech meczach sezonu zasadniczego.

Po raz pierwszy obie drużyny spotkały się na początku grudnia w Kolorado, gdzie Winnipeg wygrało 4:2, a niecałe dwa tygodnie później u siebie 6:2. Avalanche nie zagrali kombinowanym składem, a raczej swoimi najlepszymi zawodnikami. Zawiodła jednak nie tylko ofensywa, ale przede wszystkim defensywa, na czele z oboma bramkarzami, którzy zostali zmienieni w trakcie meczu.

Na co postawić:

Winnipeg może zabrać to do Kolorado, a ponadto ostatnio grają świetnie w obronie, co może rzucić kilka dużych wideł na ofensywnie nastawioną grę Kolorado. Pierwszy mecz serii pójdzie lepiej dla drużyny gospodarzy.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker