Winnipeg – Edmonton: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Winnipeg – Edmonton: 2

26.3.2024

Od zwycięstwa nad Rangersami Winnipeg całkowicie stracił strukturę gry. Nie miał jej przeciwko Islanders, nie miał jej przeciwko Devils i nie miał jej przeciwko Waszyngtonowi ostatnim razem. Kontuzja Gabriela Vilardiego jest wątpliwa, ale w tej chwili Jets drepczą w miejscu. Może przekonają się o tym w meczu z Edmonton, inną drużyną, która ma teraz mecz przerwy. Oilers przegrali w weekend zarówno w Toronto, jak i Ottawie, choć w obu meczach byli wyraźnie lepsi, ale trafili na świetnych bramkarzy.

Dzisiejszy mecz będzie kluczowy dla Jets. W ostatnich czterech meczach byli bezzębni w obu kierunkach. Mają średnio 27:35 strzałów na bramkę (Edmonton ma 37:25). Mają tylko 43 procent niebezpiecznych strzałów i 46 procent oczekiwanych bramek. To rozpaczliwie mało. Mają tragiczne okazje z gry w osłabieniu i w przewadze. Mają wiele garnków na kuchence i jeden zawsze się przelewa. Mogą polegać na swoim fantastycznym bramkarzu Connorze Hellebuycku, ale muszą odzyskać inne rzeczy.

Z pewnością zaczną dziś od obrony, ale Oilers będą głodni i dodadzą gazu po dwóch porażkach, zwłaszcza że ograli zarówno Toronto, jak i Ottawę.

Na co postawić:

Spodziewam się lepszej gry Winnipeg z tyłu, ale to nie wystarczy przeciwko silnym ofensywnie Oilers.

. Zaufanie: 6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker