Vyškov – Vlasim: mniej niż 2.5 gola w meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasz typ: Vyškov – Vlasim: mniej niż 2,5 gola w meczu

09.03.2024 10:15

Co się dzieje, gdy najlepsi strzelcy i ich pomocnicy odchodzą zimą? Przestajesz zdobywać bramki. Obie drużyny przekonały się o tym w pierwszej rundzie wiosennych treningów.

Liderujący Vyškov przegrał derby z Hanakiem na boisku ratującego się Kromieryża 0:1 i jego przewaga stopniała do trzech punktów. Lider będzie walczył o awans do FORTUNA:LIGA bez pięciu zawodników z jesiennego wyjściowego składu, a Vyškov ma na koncie zaledwie siedem bramek! Drużyna poznaje się i gra na bieżąco, w Kromieryżu brakowało jej jesiennego luzu i pomysłowości, grała w skomplikowany sposób i miała trudności ze stwarzaniem szans pomimo przewagi terytorialnej.

Vlašim stracił dwanaście z dwudziestu jesiennych bramek, odeszło czterech podstawowych zawodników. Rycerze Blanicy ponownie sięgnęli po Slavię, ale i oni potrzebują czasu, by wrócić do formy. Domowy debiut przy sztucznym oświetleniu zakończył się bezbramkowym remisem z przedostatnim Varnsdorfem, Vlašim musiał szczególnie żałować niewykorzystanego rzutu karnego.

Na co postawić:

Vlašim jest królem remisów z ośmioma remisami, trzy z ostatnich czterech meczów (wszystkie 1:1) to remisy, pozostałe wygrał Vyškov 1:0. Remis w podwójnej szansie lub maksymalnie dwa gole w meczu to opcje oferowane na poranny pojedynek w Drnovicach, gdzie Vyškov ma domowy azyl.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker