Vsetín – Zlín: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasza wskazówka: Vsetín – Zlín: 1

09.04.2024 18:00

Niespodziewanie rozwija się seria finałowa pierwszej ligi hokejowej. Po czterech meczach Vsetín stworzył przewagę i potrafi ją wykorzystać przed swoimi kibicami, co jest ogromną motywacją.

W powtórce zeszłorocznego finału, Zlín wygrał drugi mecz w Lapac, gdzie Vsetín pokonał ich 50:17. Przewaga strzelecka Vsetína w meczach u siebie była przytłaczająca (90:39), w weekendowym meczu w Zlínie seria była wizualnie wyrównana, ale w szczegółach Vsetín znów był lepszy, wygrywając 5:3 i 4:3.

Zlín nie gra doświadczonymi filarami (Holík, Köhler), poza Salonenem i częściowo Riedlem, obrońcy się sypią, Suhrada, Novotný i Warg nie nadążają, popełniają błędy i popełniają faule. Vsetín wygląda żwawiej, lepiej się porusza, a para Machala-Zabusovs swoją szybkością absolutnie nie dorównuje piłkarzom ze Zlina. Jedynym słabszym ogniwem Vsetína jest niepewny bramkarz Żukow, ale Zlin nie zatrudnia go zbyt często. A kiedy rosyjski bramkarz coś puści, jego koledzy z drużyny kryją go w strefie ofensywnej.

Na co postawić:

Vsetin mogą mniej lub bardziej pokonać sami siebie, jeśli nie poukładają sobie gry w głowach. Tak się jednak nie stanie, w perspektywie barażu o ekstraklasę po raz czwarty podejmą swojego regionalnego rywala.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker