Vlasim – Ołomuniec B: zwycięzca bez remisu – Ołomuniec B

PLbookmaker
8 maja, 2024
15 Widoki

Nasza rada: Vlasim – Ołomuniec B: zwycięzca bez remisu – Ołomuniec B

08.05.2024 18:00

Podczas gdy drużyna A Sigmy Ołomuniec kroczy od porażki do porażki w FORTUNA:LIZE i kończy sezon w agonii, ich drużyna B żegluje o jeden poziom niżej po zwycięskiej passie, która przyniosła im trzecie miejsce w tabeli. Drużyna gra tak dobrze, że jej zawodnicy zaczęli dostawać szansę w pierwszej lidze, a Tomáš Janotka jest wymieniany jako potencjalny nowy trener kadry A. Tak czy inaczej, młodzi zawodnicy Sigmy będą chcieli odnieść siódme zwycięstwo z rzędu i dziewiąty mecz bez porażki.

W przeciwieństwie do gości, Vlasim nie jest na luzie. Z ostatnich sześciu kolejek pokonał u siebie tylko ostatni Kromieryż (2:0) i na pewno nie był lepszy od zdegradowanej drużyny. Rycerze Blanica wyczyścili tym samym pozycje z przodu i stracili realną szansę na baraż, w który celowali. Vlašim ma problemy z defensywą, strzelając pięć bramek dwa razy w ostatnich czterech meczach – u siebie przeciwko Lišní (4:5) i w sobotę w Julisce przeciwko prowadzącej Dukli (1:5).

Na co postawić:

Sigma wygrała trzy ze swoich ostatnich czterech meczów, a Vlašim pokonał ich 4:1. Postaw dwójkę w ostrożniejszym wariancie w zakładzie bez remisu, w końcu drużyna gospodarzy jest królem remisów w rozgrywkach z jedenastoma remisami.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker