29 Widoki

Nasza rada: Varnsdorf – Líšeň: remis

27.03.2024 15:00

Wielkanocna 20. kolejka FORTUNA:NATIONAL LEAGUE jest rozłożona na pięć dni i rozpoczyna się w „brzydką” środę w Šluknovský výběžek, gdzie zagra Líšeň.

Marvani wygrali dwa mecze bez straty gola (Příbram 1:0, Opava 3:0) przed przerwą reprezentacyjną i zajmują obecnie miejsca od 4. do 7. w grupie drużyn z taką samą liczbą punktów. Varnsdorf również poprawił się przed przerwą w rozgrywkach, dzięki zwycięstwu nad Spartą B i chwiejności Žižkova i Prostějova awansowali ze strefy spadkowej.

W każdym razie Slovan musi nadal zdobywać punkty, zwłaszcza na swoim stadionie, gdzie mają poniżej przeciętnego rekordu 2-6-2. Varnsdorf jest produktywny u siebie (19 bramek), ale też dużo traci (19). Teraz pokona jedną z najsilniejszych defensyw w rozgrywkach, ale Líšeň paradoksalnie nie zdobywa punktów w meczach wyjazdowych z drużynami, które próbują się ratować (Žižkov 1:3, Prostějov 2:4).

Na co postawić:

Przewidywanie remisu jest trudne, ale jest to najczęstszy wynik w domowych meczach Varnsdorfu i dotyczy to również wzajemnych meczów, było to cztery razy na dziewięć.