Tabilo A. – Monfils G.: 1

PLbookmaker
28 czerwca, 2024
11 Widoki

Nasz typ: Tabilo A. – Monfils G.: 1

28.06.2024 15:30

Awans Gaela Monfilsa do półfinału turnieju trawiastego na Majorce to miła niespodzianka. Francuski showman, który ma już 37 lat, w ostatnich latach nie błyszczał na trawie. Od 2020 roku rozegrał tylko osiem meczów na tej nawierzchni, z dwoma zwycięstwami i sześcioma porażkami.

Na Majorce skorzystał jednak z nieco łatwiejszego losowania i znokautował Dominica Thiema, Roberto Carballesa Baenę i Roberto Bautistę. W piątek jednak zmierzy się ze swoim najtrudniejszym przeciwnikiem – Alejandro Tabilo z Chile.

Tabilo do tej pory prezentował się na Majorce bardzo dobrze. Ani razu nie stracił podania w meczu z Aleksandrem Szewczenką i tylko raz w ćwierćfinale z Jakubem Mensikiem, stosunkowo łatwo zmieniając wynik drugiego seta z 2:4 na 6:4.

Na co postawić:

Tabilo nie był do tej pory wysokiej jakości graczem na kortach trawiastych, ale pokazuje, że ciężko pracował nad swoim serwem, co pomogło mu również wspiąć się na 24. miejsce w rankingu ATP. Mimo starzejącego się Monfilsa, którego w ostatnich latach dopadły problemy zdrowotne, przebije się do finału.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker