Sparta – Pilzno: Sparta -1,5

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
23 Widoki

Nasza wskazówka: Sparta – Pilzno: Sparta -1.5

14.02.2024 19:00

Drużyna gospodarzy wróciła do gry i na pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym przed przerwą reprezentacyjną, ale po poniedziałkowym zwycięstwie w Pardubicach jest pięć punktów za wschodnimi Czechami z dodatkowym meczem do rozegrania.

Sparta nie może sobie pozwolić na kolejne zawahanie, zwycięstwo nad Czechami Zachodnimi, zwłaszcza u siebie, jest koniecznością. Klub z Pragi jest obecnie w dobrym nastroju, wygrywając cztery razy z rzędu, więc forma drużyny jest w porządku. Większość składu miała odpowiedni odpoczynek, tylko Horák i Kempný byli zajęci reprezentacją narodową. Obaj są jednak doświadczonymi zawodnikami i wiedzą, jak pracować ze swoimi ciałami. W bieżącym sezonie Sparta mierzyła się z Indianami trzykrotnie i za każdym razem kończyło się to zwycięstwem w regulaminowym czasie gry i co najmniej trzema bramkami w siatce przeciwnika. Podopieczni trenera Grossa powinni być skuteczni i tym razem, zdobywając w całym sezonie 145 bramek w 45 spotkaniach, co daje średnią trzech goli na mecz.

Pilzno w porównaniu jest daleko w tyle. Co gorsza, szwedzki napastnik Söderlund doznał w poniedziałek kontuzji i przez jakiś czas będzie wyłączony z gry. Jednocześnie szyk z północy Europy ma dobre liczby ofensywne, których drużynie będzie brakować. Goście znajdują się na przeciwległym biegunie tabeli, notując w tym samym okresie trzy porażki i jedno zwycięstwo. Co więcej, Pilzno jest znacznie słabsze na wyjeździe niż u siebie, a wraz z Boleslavem zdobyli najmniej punktów w całej lidze (16).

Na co postawić:

Za zwycięstwem Sparty przemawiają liczby ofensywne i defensywne, a także wzajemny rekord z obecnego sezonu, ten można poprawić w ramach handicapu, Sparta wygra w środę więcej niż jedną bramką, często pomaga w tym fakt, że drużyna przegrywająca bramką (lub dwiema) często odwołuje bramkarza.

Zaufanie:

9/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker