Słowacja – Ukraina: każda drużyna strzela gola w meczu/UN

PLbookmaker
20 czerwca, 2024
14 Widoki

Nasze przewidywania: Słowacja – Ukraina: każda z drużyn strzeli gola w meczu/UN

21.06.2024 15:00

Podczas gdy Czechy przegrały swój inauguracyjny mecz na Euro, Tatry błysnęły i zagrzmiały, Słowacy zaszokowali Belgię (1-0) i postawili się w luksusowej pozycji w grupie z Ukrainą i Rumunią.

Tylko nie popełnić tych samych błędów, co na ostatnim Euro – to aktualne motto w słowackim obozie. Sokoły wygrały swój pierwszy mecz grupowy z Polską, a następnie przegrały ze Szwecją i Hiszpanią i wcześnie wróciły do domu. Wszyscy uważają, że mentalność drużyny włoskiego trenera Francesco Calzone różni się od tej z 2021 roku.

Calzone nie miał łatwo, a wielu słowackich ekspertów wciąż ma go na oku. Ale Słowacy pod jego wodzą grają energicznie, prosto, mają wyróżniających się graczy, wielu z nich przeszło przez ligę czeską, strzelec zwycięskiej bramki w belgijskiej siatce Schranz nosi koszulkę Slavii, jego partner w ataku Haraslin jest kluczowym człowiekiem mistrzowskiej Sparty. Ale prawdą jest również, że Słowacy mieli dużo szczęścia. Dwa gole Lukaku zostały anulowane przez VAR (bliski offside, milimetrowa ręka), Hancko cudownie uratował na linii bramkowej. Ale historia nie będzie pytać jak, Słowacy pozbawili faworyta trzech punktów i tylko to się liczy.

Z kolei Ukraińcy po meczu z Rumunią zostali z pustymi rękami i wieloma przemyśleniami. Nie osiągnęli nic ze swojej znaczącej dominacji w grze (66% posiadania piłki), a tylko dwa z ich 14 strzałów były celne. Znacznie gorsze od słabego występu w ofensywie były jednak błędy w defensywie. Ukraińcy załamali się pod presją, dwukrotnie tracąc bramkę po niecelnych podaniach, a za dwa gole odpowiedzialny był bramkarz Realu Madryt, Lunin. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli zastąpi go Trubin. Więcej zmian można spodziewać się w środku pola.

Na co postawić:

Rumuni pokazali jak łatwo można pokonać Ukraińców. Jeśli Słowacy będą atakować wysoko i skutecznie, a potrafią, to również sprawią im spore problemy. Jednocześnie nie można oczekiwać, że będą faworytami 22bet, tak jak byli z Belgią. Ukraina musi wygrać, obie drużyny strzelą gola.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker