Sinner J. – Kotov P.: Mniej niż 18,5 meczu

PLbookmaker
29 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza rada: Sinner J. – Kotov P.: Mniej niż 18,5 meczu

29.04.2024 20:00

Jannik Sinner wszedł w turniej Masters w Madrycie jak huragan i w drugiej rundzie upokorzył swojego rodaka Lorenzo Sonegę, który jest bardzo dobrym graczem na kortach ziemnych. Chociaż upokorzenie to trochę za mało powiedziane, Sinner zmiażdżył swojego przeciwnika 6-0, 6-3, odnosząc swoje 26. zwycięstwo w sezonie.

22-letni Włoch, który prezentuje świetny tenis na pełnym korcie i wiele szybkich uderzeń z forehandu, będzie wielkim faworytem w trzeciej rundzie przeciwko Pavlowi Kotovowi, którego awans do czołowej 32 jest pewną niespodzianką.

25-letni Rosjanin był jednak w stanie doskonale wykorzystać dobre losowanie, pokonując w pierwszej rundzie starzejącego się Alberta Ramosa-Vinolasa, a w drugiej rozstawionego z numerem drugim Jordana Thompsona, który jest przede wszystkim graczem betonowym i nie ma zbyt wielu interakcji z gliną. W kolejnej rundzie Koto przejdzie jednak prawdziwy chrzest bojowy w starciu z najlepszymi.

Na co postawić:

Sinner jest najlepszym tenisistą w tym sezonie, w czym pomaga mu fakt, że potrafi bardzo szybko pokonywać słabszych przeciwników. Dzięki temu oszczędza dużo energii na ważne mecze. Z Kotovem również nie będzie chciał zbyt długo przebywać na korcie. Rozegra mniejszą liczbę meczów.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker