Sheffield Utd. – Arsenal: Arsenal +2,5g

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasza rada: Sheffield Utd – Arsenal: Arsenal da +2,5 g

04.03.2024 21:00

Sześć ligowych zwycięstw z rzędu utrzymuje Arsenal w pełnej rywalizacji o tytuł mistrzowski, a londyńczycy ostatnio pokonali Newcastle 4-1. Sheffield United, które zajmuje ostatnie miejsce i przegrało pięć z sześciu poprzednich meczów (1 zwycięstwo), powinno być następne w kolejce.

Dużym ostrzeżeniem dla fanów gospodarzy przed tym meczem jest to, że Blades strzelili dokładnie pięć bramek w trzech z ostatnich sześciu meczów, co miało miejsce w ich pierwszym spotkaniu z Arsenalem w tym sezonie (0-5). Drugi najgorszy rekord w lidze (2-2-9) również nie zapowiada wielkich cudów.

Co więcej, Arsenal nie tylko wygrywa, ale też strzela dużo bramek. We wspomnianych sześciu kolejnych ligowych zwycięstwach zdobył bowiem 25 bramek, co daje średnią ponad czterech goli na mecz. W ostatnich dwóch wyjazdowych występach ligowych Kanarki trafiały do bramki rywali 11 razy. Krytyka braku sprowadzenia kolejnego napastnika w styczniu nagle wydaje się zupełnie nie na miejscu.

Na co postawić:

Nie powinno być wątpliwości, że goście wygrają, to tylko kwestia tego, jak duża będzie różnica. A Sheffield nie ma dobrych perspektyw pod tym względem: w ostatnich trzech meczach u siebie za każdym razem tracili pięć bramek, a raz tutaj (Newcastle).

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker